DTP (skład graficzny)

Oferuję usługi w zakresie szeroko rozumianego DTP (skład dokumentów i przygotowanie do druku). W takim przypadku klient otrzymuje tłumaczenie z zachowaniem układu pliku źródłowego niezależnie od jego formatu wyjściowego. Zalety zamówienia tłumaczenia z DTP:

  • skład przetłumaczonych plików jest zgodny z zasadami typograficznymi
  • klient otrzymuje końcowe pliki w formacie PDF przygotowane do publikacji online lub do wydruku
  • tworzenie i modyfikacja grafik wykorzystywanych w publikacjach
  • całkowite dostosowanie plików pod względem graficznym do oryginał


Dodawanie ogłoszeń

Proponuję dodawanie ogłoszeń na rosyjskich, białoruskich i ukraińskich portalach ogłoszeniowych oraz aukcyjnych, a także dodawanie wpisów firmowych w rosyjskojęzycznych i ukraińskojęzycznych katalogach branżowych.

Prowadzenie kampanii w serwisach społecznościowych

Oferuję prowadzenie stron (fanpage'ów) w serwisach społecznościowych (Facebook, Twitter, vkontakte) w języku rosyjskim, ukraińskim lub angielskim.

 
Przygotowanie kampanii Adwords i Yandex

Przygotowuję kampanie reklamowe Gogle Adwords i Yandex.Direct w języku rosyjskim i ukraińskim: tworzę teksty reklam w języku obcym, dobieram odpowiednie słowa kluczowe według ilości wyszukiwań, konfiguruję kampanie według potrzeb klienta, a także na bieżąco monitoruję jej efektywność.

 
Przepisywanie tekstu

Oferuję przepisywanie tekstów w języku rosyjskim i ukraińskim, w tym tekstów pisanych odręcznie (także z XIX i początku XX wieku).

 
Spisywanie tekstu ze słuchu

Proponuję spisywanie tekstu z plików wideo i plików dźwiękowych (w języku rosyjskim, ukraińskim, angielskim lub polskim) w dowolnym formacie - ewentualnie z późniejszym tłumaczeniem.

Pracowałem dla: